You are currently viewing Zróbmy razem ziny – dziękujemy za udział!

Zróbmy razem ziny – dziękujemy za udział!

W piątek po raz drugi robiliśmy ziny w naszej bibliotece! Dziękujemy za liczną obecność i wspaniałą twórczość. Podczas spotkania powstały naprawdę świetne rzeczy. 🙂
Planujemy kolejne tego typu twórcze wydarzenia, do udziału w których serdecznie zapraszamy – śledźcie nasz profil i tablice z ogłoszeniami na wydziale, a na pewno nich nie przegapicie. Do zobaczenia! 🙂